Atria Cordis

O Nas

Serdecznie witamy na stronie hodowli Wyżłów Weimarskich Atria Cordis !!!

Wyżeł Weimarski to była miłość od pierwszego wejrzenia. Arystokratyczny wygląd, niesamowity temperament i bezgraniczne oddanie człowiekowi to cechy, wobec których nie mogliśmy pozostać obojętni.

W 2006 roku zdecydowaliśmy się na naszego pierwszego weimara – Foldka i zaczęliśmy wielką przygodę, która trwa po dziś dzień. Wspólne włóczęgi w polu, wyprawy nad wodę, do lasu, wyjazdy zagraniczne, emocje wystawowe i konkursowe, liczne sukcesy – w tym dwa Vice Zwycięstwa Świata i Zwycięstwo Świata, oraz przyjaciele, których poznaliśmy dzięki naszej pasji,  sprawia, że nasze życie jest lepsze i pełniejsze.

W 2011 roku na świat przyszedł pierwszy miot Atria Cordis. Zaczęliśmy hodować, dbać o rozwój rasy i dzielić się z innymi tym, co dla nas najważniejsze – miłością do psów. Staramy się, by psy z naszej hodowli wyrastały na pięknych i stabilnych przedstawicieli rasy, a nasze serca rosną z każdym pojedynczym sukcesem – treningowym, wystawowym, użytkowym, czy po prostu domowym. Kiedyś hodowla kojarzyła nam się jedynie z rozmnażaniem. Dzisiaj to dla nas powiększanie rodziny.